Безкоштовний навчальний семінар на тему "Електронна торгівля для бізнесу"!

Дата: 30.11.2018 19:00

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації  07 грудня 2018 року буде проведено навчальний семінар на тему: «Електронна торгівля для бізнесу».
Учасники заходу ознайомляться з перевагами та недоліками електронної торгівлі, принципами розподілу потенційних клієнтів по стадії всього процесу від першого контакту до продажу товару або послуги, системою зовнішньої і внутрішньої комунікації в діяльності підприємств, особливостями створення продуктів для просування в Інтернеті, а також приймуть участь в обговоренні проблемних питань.

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Театральна, 20, Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування.
Контактні телефони: (0432) 66-11-80; (067)430-69-88; (096)333-74-33; (098)501-95-88.
Реєстрація за посиланням обов’язкова:
Участь у заході безкоштовна.