Пропозиція щодо участі в реалізації проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

Дата: 13.12.2018 10:24

Асоціація аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за фінансової підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, впроваджує проект «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Метою реалізації проекту є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні.

Учасниками проекту можуть стати 11 аматорських футбольних клубів або дитячо-юнацьких спортивних закладів, кожен з яких має можливість отримати на реалізацію заявленого проекту фінансову та матеріальну підтримку в сумі, еквівалентній до 11 000 євро за курсом Національного банку України.

З умовами проведення відбору ви можете ознайомитись на сайті Асоціації аматорського футболу України www.aafu.org.ua або за посиланням:

Акцентуємо вашу увагу на термінах подачі відповідної заявки, викладеної
в умовах проведення відбору, – до 29 грудня 2018 року.