Українцям скасовуватимуть субсидію у разі місячної прострочки за комуналку, що перевищує 340 грн

Дата: 12.02.2019 08:21

Відповідно до постанови уряду, субсидію на оплату житлово-комунальних послуг скасують у разі, якщо органи соціального захисту отримають інформацію, що отримувач такої субсидії має прострочену на більш ніж 1 місяць заборгованість понад 20 неоподатковуваних мінімумів (340 гривень).

Про це йдеться у відповідній постанові уряду №62, яку ухвалили під час засідання 6 лютого, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Зазначається, що раніше субсидію скасовували у тих випадках, коли термін прострочки перевищував 2 місяці.
Тепер у разі, якщо орган соціального захисту, який призначає субсидії, виявить, що в отримувача субсидії є прострочена за комуналку понад 1 місяць, то він зможе не призначити субсидію на наступний період.
Водночас, в уряді передбачили, що ця норма не буде поширюватися на ті випадки, якщо заборгованість виникла з вини держави, яка перерахувала субсидію із запізненням.