Очільник Томашпільської ОТГ прозвітував про діяльність на колегії райдержадміністрації

Дата: 19.02.2019 15:04

Сьогодні за участі голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія відбулося спільне засідання колегії Томашпільської районної державної адміністрації та ради регіонального розвитку району. Окрім публічного звіту голови райдержадміністрації Олександра Закорченного, присутні, яких зібралася повна зала, заслухали звіт селищних голів Томашпільської ОТГ Валерія Немировського та Вапнярської ОТГ Олександра Горенюка. Звітуючи перед громадою району про діяльність в 2018 році, Валерій Немировський наголосив: «На нашу долю випало пройти нелегкий шлях реформування місцевого самоврядування, децентралізації влади, об’єднання громади. Нині громада отримала нові повноваження і ресурси, а з ними - нові можливості та велику відповідальність.
Спільно з виконкомом, депутатами селищної ради спрямовували зусилля на виконання радою своїх повноважень, на пошук методів і підходів до розв'язання назрілих гострих життєвих питань. Усіма здобутками завдячуємо перш за все праці та наполегливості жителів громади – платників податку до бюджету, ініціативним підприємцям та активним громадянам, яким не байдужа доля нашої об’єднаної територіальної громади. Багато вже зроблено, але існує ще багато планів, вирішення яких наштовхується на різні перепони. Проте завдяки наполегливій праці органів місцевої влади, за сприяння меценатів та державних органів є впевненість в тому, що всі плани будуть реалізовані на благо жителів громади».