«Томашпільщина читає Кобзаря»

Дата: 12.03.2019 15:30

Сьогодні  шанувальники творчості Тараса Григоровича Шевченка зібралися в читальній залі Томашпільської публічної бібліотеки на традиційному конкурсі читців «Томашпільщина читає Кобзаря». 17 юних знавців Шевченкового слова продемонстрували  високий рівень майстерності  і журі в складі секретаря Томашпільської селищної ради Валентини Залюбівської, керуючої у справах виконавчого комітету Інни Шклярук, головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Інни Карпин, директора дошкільного закладу «Сонечко» Олени Годної та керівника гуртків будинку дитячої творчості Тетяни Тютюнник, було непросто обрати переможця.
Тож, третє почесне місце розділили нетребівчанка Іванна Петрига та томашпільчанки Анна Ставнійчук та Олександра Скороход. «Срібло» дісталося учениці НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» Вікторії Горупащенко, а ось перемогу та право представляти Томашпільську ОТГ на обласному конкурсі «Кобзар і Україна», що відбудеться завтра в Тульчинському училищі культури, виборола Вікторія Губелюк, одинадцятикласниця  Томашпільської школи. Всі учасники конкурсу отримали Подяки та збірки творів українських авторів.