Ти йдеш до війська, український сину!

Дата: 02.04.2019 14:38
Кількість переглядів: 1970

Сьогодні Томашпільщина врочисто проводжала до лав Збройних Сил України своїх 14 майбутніх захисників. Серед них і 4 юнаків із Томашпільської ОТГ. Під час урочистостей, що відбулися в будинку дитячої творчості, призовників вітали керівники району та військкомату, а також зичення на їх адресу звучали від голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського та в.о. старости села Ракової Ніни Пацюк. «Армійська дружба – особлива! – наголосив у своєму виступі очільник Томашпільської об’єднаної територіальної громади. – Про роки служби можна книгу написати. І якби у вас не склалося в житті ніколи не забувайте рідну домівку, своїх батьків. Знайдіть хвилинку і щодня зателефонуйте мамі». Валерій Федорович також вручив чотирьом представникам Томашпільської ОТГ грошову винагороду, а матерям, які народили і виховали майбутніх воївнів, - квіти.
І по особливому звучала сьогодні клятва призовника, зворушливо – материнська настанова…І непрохана сльоза котилася щокою, коли матері пов’язували своїх синочків-соколиків вишитими рушниками. А пісні у виконанні тріо селищного будинку культури та Людмили Синиці, гра на баяні Володимира Віцькова  прибавили святкового настрою торжеству.

Нехай же щасливою буде служба для наших земляків!