Не жартуйте з кором!

Дата: 15.04.2019 15:06

Традиційна нарада селищного голови Валерія Немировського, яка щопонеділка збирає керівників підвідомчих організацій селищної ради, розпочалася із повідомлення т.в.о головного лікаря селищного центру первинної медико-санітарної допомоги Алли Білецької, що проінформувала про підтверджений випадок кору у дорослої людини. «Із кором не варто жартувати! - наголосила лікар. - Лише вчасне щеплення може виробити імунітет організму до хвороби. Але чомусь дорослі самі наражають на небезпеку власних дітей, не даючи згоди на вакцинування». «Достукатися» до батьківської свідомості намагатимуться медики та педагоги під час батьківських зборів, які найближчим часом відбудуться в усіх навчальних закладах ОТГ.
Також, якщо дозволить погода, 18 квітня в Томашполі відбудеться «чистий четвер» - генеральне прибирання території селища.