Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Відбулося засідання виконавчого комітетету

Дата: 26.04.2019 13:06

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, члени якого не лише затвердили звіт заступника начальника фінансового відділу Томашпільської селищної ради Наталії Щербатої «Про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2018 року», а також заслухали керівників комунальних підприємств громади Анатолія Лозінського та Вадима Немировського. Також під час засідання було присвоєно адресні номери житловим будинкам та продуктовим магазинам. Одноразову матеріальну допомогу на лікування виділено 3 раківчанам, 2 нетребівчанам, 2-м жителям Томашполя та 1 жителю Горишківки.