"Чорнобиль не має минулого часу"

Дата: 26.04.2019 13:31

26 квітня виповнюється 33 роки з моменту аварії на ЧАЕС. Аварія на атомній електростанції (ЧАЕС) – трагедія, яка прямо чи опосередковано торкнулася кожного українця. А 26 квітня – це день пам'яті про найбільшу екологічно-гуманітарну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Тому сьогодні в селищному будинку культури відбулися урочистості, під час яких заступник голови селищної ради Іван Німерчук висловив слова вдячності нашим землякам, які з перших годин трагедії захищали Україну від біди, які працювали на вахтах в зоні відчуження, або ж брали участь у спорудженні саркофага над реактором… Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять загиблих в боротьбі з радіаційним злом. «Чорнобильцям», що живуть в Томашпільській ОТГ, було вручено матеріальну винагороду та квіти.
А працівники селищного будинку культури, педагоги та вихованці Томашпільської музичної школи подарували присутнім гарну концертну програму.