Розпочато підготовку з Всеукраїнського перепису населення

Дата: 13.05.2019 09:37

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення ( зі змінами) Головним управлінням статистики у Вінницькій області розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

Основним маштабним заходом, який проводитиметься  в процесі підготовки до перепису населення, буде організація на місцевому рівні робіт із складання квартальних списків будинків у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах. Для виконання  вказаних робіт будуть залучатися реєстратори. Крім того, обєднаними  територіальними громадами, сільськими та селищними радами будуть складені списки сільських населених пунктів.

Складання квартальних списків є одним із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості проведеної роботи  залежить  правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти охоплення населення району та міста  під час Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Головне управління статистики у Вінницькій області