У Томашпільській школі-гімназії відбулась обласна семінар-нарада фізкультурників

Дата: 14.05.2019 15:44

Сьогодні на базі НВК «Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія» пройшов семінар організаторів фізичного виховання шкіл Вінницької області «Організація інноваційної діяльності з фізичного виховання учнів, формування ціннісного ставлення до здоров’я учнів, покращення їх фізичного розвитку та спортивної майстерності».

Організаторами заходу стали Вінницьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, молоді та спорту України, а також відділ освіти Томашпільської селищної ОТГ. Вітаючи учасників семінару, серед яких більше півсотні вчителів фізичної культури Вінниччини, Томашпільський селищний голова Валерій Немировський розповів про діяльність Томашпільської ОТГ загалом та підтримку спортивної галузі зокрема. Про особливості Томашпільського освітнього округу йшлося у виступі начальника селищного відділу освіти Ігоря Яроша, а директор Томашпільської школи-гімназії Павло Антонишин наголосив, що фізичне виховання - пріоритетна складова комплексного розвитку особистості учня. Він також провів огляд-презентацію навчальної та спортивної бази школи-гімназії.
Учасники семінару побували майстер-класах із футболу, хокею на траві, гандболу, взяли участь у «Веселих стартах» та переглянули спортивний флешмоб «Перлина України». Побували фізкультурники і в селищній дитячо-юнацькій спортивній школі, де ознайомилися з успіхами її вихованців.
Підбиваючи підсумки обласної наради-семінару, начальник Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Геннадій Бочарьов, подякував томашпільчанам за гостинність, а також зазначив, що вражений як в Томашпільській ОТГ дбають про розвиток фізкультури та спорту. Він також вручив грамоти за підсумками огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання. І дуже приємно, що саме наша НВК «Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія»виборола першість серед навчально-виховних комплексів Вінниччини.