З 1 липня підвищиться вартість оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 15.05.2019 16:50

Управління ДМС  у Вінницькій області повідомляє, що з 1 липня в Україні підвищиться вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (згідно постанови КМУ №371 від 24 квітня 2019 року).

Але, наразі, є ще майже два місяці, щоб встигнути оформити документи за старою вартістю.
Для цього потрібно звернутися до найближчого відділення міграційної служби, якщо ви оформлюєте закордонний паспорт, та до відділення ДМС за місцем вашої реєстрації, - якщо внутрішній паспорт громадянина України.
Строки виготовлення документів складають 7 та 20 робочих днів.
Інформацію про перелік необхідних документів для оформлення можна отримати за телефоном гарячої лінії  Управління (0432) 67-43-06 або на сайті ДМС.