Останній тиждень червня буде багатим на події

Дата: 24.06.2019 13:36

Добігає до завершення червень. Останній його тиждень стане багатим на події. Саме про них і йшлося на традиційній понеділковій нараді голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського з керівниками структурних підрозділів селищної ради. Більшість організацій розпочали ремонти своїх приміщень, а в Будинку дитячої творчості роботи вийшли уже на фінішну пряму. Окрім того заклади культури готуються до урочистостей з нагоди Дня Конституції України, що відбудуться 27 червня в селищному будинку культури і розпочнуться о 14 годині. Також 27 червня в рамках Міжнародного проекту «ПУЛЬС» молодь Томашполя завітає на «Каву з селищним головою». А от 28 червня о 18 годині НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» випустить у доросле життя 46 своїх учнів-випускників. Також цього дня учні Томашпільської  музичної школи візьмуть участь в обласному фестивалі духової музики,що відбудеться в Крижополі.