У ДЕНЬ КОНТИТУЦІЇ У ТОМАШПОЛІ ВІДКРИЛИ ДОПОВНЕНИЙ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК "БОРЦЯМ ЗА СВОБОТУ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ"

Дата: 28.06.2019 20:52

Рівно два роки тому в день Конституції в центрі Томашполя було встановлено пам’ятний знак «Борцям за свободу та незалежність України» на честь загиблих під час Революції Гідності та героям –землякам, які загинули в бойових зіткненнях з російсько-терористичним агресором на сході України. І ось знову на календарі 28 червня, але тепер вже 2019 року… І знову зібралися небайдужі біля пам’ятного знаку, який було доповнено у зв’язку з трагічною втратою, що понесла наша Томашпільська громада 16 жовтня 2018 року, коли у бойовому зіткненні під Мар’янкою на Донеччині  від кулі снайпера загинув наш земляк Павло Пантелейович Білік.  Його ім’я тепер також  занесено до пантеону Слави героїв томашпільчан і всієї України.

Під час жалобного заходу до присутніх, а серед них батьки загиблих АТОвців, учасники бойових дій на сході держави, небайдужі томашпільчани, звернулися голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський та голова правління громадської спілки Всеукраїнського об’єднання  учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Славінський.
Хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих, а до підніжжя пам’ятного знаку лягли живі квіти…