Стихія на Томашпіллі – вітер повалив десятки дерев, знеструмив села та розкрив будівлі

Дата: 03.07.2019 13:59

Лише 10 хвилин вистачило буревію 2 липня, щоб наробити біди томашпільчанам. Поламані дерев, зруйновані дахи житлових та господарських будівель, обірвані мережі електропостачання… Уже з самого ранку до  Томашпільської селищної ради вишикувалася черга  постраждалих. Терміново було скликано засідання виконкому, на яке винесли єдине питання «Про вжиття заходів реагування на надзвичайну ситуацію (стихія 2.07.2019)». Розпорядженням селищного голови Валерія Немировського  створено робочу групу із працівників Томашпільської селищної ради для вивчення питання, пов’язаного з визначенням розміру збитків та ходу відбудовних робіт. Впродовж дня члени робочої групи обстежують постраждалі будівлі, а люди продовжують звертатися.

Найближчими днями всім постраждалим буде видано шифер за 50% його вартості.