Свято  мужніх, відважних, сміливих і сильних

Дата: 04.07.2019 14:26

Сьогодні в селищному будинку культури вшановували людей, які не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, стоять на сторожі спокою в нашій громаді – поліцейських. День національної поліції - це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Поліція в Україні була створена в рамках реформи Міністерства внутрішніх справ. Перші поліцейські вийшли на вулиці столиці саме 4 липня 2015 року, тому згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

На адресу мужніх полісменів Томашпільщини линули щирі привітання від голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського. «Бути  працівником  поліції – це  почесно і відповідально.  Ваша самовіддана  праця - це та  енергія,  без якої не уявити нормального пульсу  життя. Ваші зусилля  дають  життя  усім  гілкам  могутнього  дерева – ім’я  якому влада. Святкуючи  цей  день, ми  відзначаємо високу  цінність поліцейської  служби. Бажаю  бути  корисним  людям. Працьовитість і душевна краса – ці якості  притаманні справжнім професіоналам. Завдяки відповідальному  ставленню до  службових  обов’язків, вмінню долати труднощі, всебічній  підтримці  з боку  суспільства  ви з честю  виконуєте  поставлені  завдання  із   зміцненням законності та  правопорядку в Україні загалом, та нашій об’єднаній територіальній громаді зокрема». З нагоди свята чималій когорті працівників внутрішніх справ було вручено грошову  винагороду.
Привітали поліцейських з їх професійним святом також заступник голови райдержадміністрації Наталія Бандиш та заступник голови районної ради Лариса Нароган, звучали щирі зичення для особового складу і від начальника Томашпільського відділення поліції Могилів - Подільського відділу Головного управління національної поліції у Вінницькій області,  підполковника поліції
 Ярослава Марченка,
У святкову днину на адресу томашпільских поліцейських та ветеранів линули музичні вітання і від аматорів сцени – Марини Мартинюк,  Майї Ціхомської, Ірини Кривов’яз,  Людмила Базюк, Владислава Ніякого, а також тріо працівників селищного будинку культури.