Наслідки липневої стихії долаємо спільно

Дата: 09.07.2019 11:33

ЖителіТомашпільської  ОТГ продовжують ліквідовувати наслідки стихії 2 липня. Члени робочої групи обстежили 61 будівлю жителівТомашполя, виявивши пошкодження 791 листа шиферу. Також надійшли заяви від постраждалих від негоди жителів Пеньківки, Горишківки, Паланки, Вапнярок, Жолобів. Всім, хто звернувся із заявою, повертають 50% вартості шиферу.
Негода пошкодила покрівлі Томашпільської школи-гімназії (працівники комунгоспу та школи замінили 120 листів шиферу, 105 з яких було виділено з матеріального резерву Вінниччини), Пеньківського ФАПу (10 листів), Антонівського будинку культури (71), Вапнярківської школи (6) Рожнятівської амбулаторії сімейної медицини (38). До речі, в останній, окрім перекриття, довелося працівникам Томашпільського КП відновлювати дерев’яні конструкції.
На боротьбу із наслідками буревію вийшли не лише працівники комунальних підприємств Томашпільської ОТГ, а й колективи постраждалих установ. У рахунок соціальної угоди ТОВ «АК «Зелена долина» передала громаді 420 листів шиферу та надала автокран для перекриття Томашпільської школи-гімназії, автовишку ж було виписано із Вінниці.