ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Дата: 14.08.2019 15:55

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Томашпільської селищної ради.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
-    Вищу освіту фінансово-економічного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
-    Знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, Конституції та законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України, наказів  Мінфіну та інших  актів законодавства, що регламентують бюджетні  відносини  і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи;
-    Вільно володіють державною мовою;
-    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.
-    Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі надається за телефоном 2-19-78.

Вимоги до кандидатів