23 серпня - День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2019 08:17

Український прапор сьогодні насправді став патріотичним символом єдності українського народу. В національний двоколор розфарбовують паркани, мости, будівлі, архітектурні пам’ятки… Тож нехай і надалі він буде символом єдності і віри для кожного українця у перемогу над агресором, а для наших воїнів служить оберегом. За всі роки Незалежності Україна сьогодні переживає найбільш  суворі випробування. Анексований Крим, Операція Об’єднаних Сил на сході України, загроза військового вторгнення, кожного дня проливається кров українських патріотів. Та разом з тим, період випробувань став періодом єднання, братерства, підняття національної самосвідомості. Я бажаю усім нам міцного здоров’я, мирного неба над головою, злагоди та благополуччя в родинах. Жити з вірою і надією у щасливе майбутнє. Нехай Господь допомагає нам в усіх наших добрих справах.

Слава Україні! Героям Слава!

Валерій Немировський,

голова Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади