Святкове дійство з нагоди Дня знань відбулося в дитячому садочку «Сонечко»

Дата: 02.09.2019 16:45

Томашпільський заклад дошкільної освіти «Сонечко» зібрав сьогодні свою численну родину на святі з нагоди Дня знань. Підростаюче покоління вітали голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський, начальник селищного відділу освіти Ігор Ярош та директор дошкільної установи Олена Годна. Олена Іванівна щиро подякувала Валерію Федоровичу за постійне піклування про підростаюче поколінння, а народному депутату України Ларисі Білозір та батькам - за сприяння в підготовці дошкільного закладу до нового навчального року.  Нині садочок відвідують більше 300 дошколяриків, які тут не лише дорослішають, а й зростають справжніми українцями та вихованими людьми. Саме тут вони навчаються дружити, а ще бути добрими, людяними, не жадібними…Саме про жадібність йшлося у дитячій ляльковій виставі, яку переглянула малеча на святі. А ще досхочу натанцювалася на імпровізованій дискотеці.