Свято хранителів мудрості

Дата: 30.09.2019 12:09

Всеукраїнський день бібліотек відзначається 30 вересня багато років поспіль. Це нагода вкотре відзначити роль книгозбірні у житті кожного та можливість черговий раз привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотечних установ. Адже бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму, тут можна отримати душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і відповіді на всі хвилюючі питання. Тут бібліотечні працівники ріднять людей з книгою, відкривають їм велич слова. Вони розуміють, що книга, як незгасимий вогник освітлює шлях кожному. Саме це зазначив, вітаючи бібліотекарів Томашпільської ОТГ, селищний голова Валерій Немировський. З нагоди професійного свята працівникам книгозбірні вручили Грамоти та грошову винагороду. Вітання хранителям мудрості передала і депутат Верховної Ради України Лариса Білозір, за сприяння якої фонд бібліотеки для дітей поповнився необхідною новою літературою, що вивчається в школі, але була відсутня в бібліотеці. Тож тепер юні книголюби матимуть змогу почитати цікаві твори сучасників та класиків. У своєму виступі голова правління ГО «Життя та розвиток громад», помічник народного депутата Лариси Білозір Валентина Сутика зазначила, що вже третій рік поспіль Лариса Миколаївна передає до бібліотек округу комплекти книг різної тематики.