Податкова знижка на навчання: поспішіть отримати

Дата: 04.10.2019 08:12

Томашпільська селищна рада нагадує про можливість повернути частину сплаченого податку громадянами, які сплачують за освітні послуги, що надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти.
Для отримання податкової знижки за 2018 рік потрібно подати декларацію про отримані доходи до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, до 31 грудня 2019 року.
З метою підтвердження права на податкову знижку за витратами у звітному (податковому) році, платник податку може використати розрахункові документи за умови наявності у них інформації та обов’язкових реквізитів, передбачених нормами чинного законодавства, та в яких зазначено, що платіж здійснено безпосередньо особою, яка звертається за знижкою.

Слід зазначити, що якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Нагадуємо, що порядок та умови надання податкової знижки визначено ст. 166 Податкового кодексу України.