І вкотре – знову перемога!!!

Дата: 15.10.2019 14:56

10 жовтня 2019  року вихованці нашого Будинку дитячої творчості  взяли участь у ХVІІ обласному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», який проводиться із метою виховання у дітей та молоді патріотизму, любові до своєї рідної України, поваги до історії   та героїчного минулого нашого народу. В номінації «Вокальні ансамблі» фольклорно - етнографічний ансамбль «Вербиченька» зайняв  І місце .  В номінації «Хореографія» ансамбль танцю «Шарм» зайняли І місце із танцювальною композицією «Вічно житимуть у серці».  Солістки Іринка Кривов?яз та Софія Перець в номінації «Солісти» посіли два І місця. Вокально- хореографічна композиція «Козачка» (у виконанні ансамблю «Вербиченька» та ансамблю танцю «Імпульс»)  зайняли ІІ місце.

Ми маємо честь представляти Вінницьку область у   ХХ Всеукраїнському дитячо - юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» , який відбудеться  30 жовтня - 1 листопада 2019 року в місті Львів. Будемо старатися і не підведемо нашу Томашпільську ОТГ та Вінниччину.

Мирослава Олійник, директор Будинку дитячої творчості.