На день села Вила зібрали друзів та родину

Дата: 18.11.2019 10:48

Вила завжди славилися своїми родючими землями та працьовитими людьми. І нині тут чимало жителів трудяться саме в сільському господарстві, а тому вже стало доброю традицією саме об’єднувати урочистості з нагоди Дня села та Дня працівників сільського господарства. А тому в п’ятницю до місцевого будинку культури звуки духової музики скликали вилянську родину. Із подвійним святом вилян вітали голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський, в.о. старости с. Вила Тетяна Олійник, заступник директора ТОВ «АК «Зелена долина» с.Вила Ольга Собчак, настоятель храму о.Іван Подольський. Вітання від депутата Верховної Ради України Лариси Білозір передала працьовитим сільчанам її помічник Тетяна Юзвак. «Артисти із народу» в цей вечір зуміли здивувати не лише земляків, а й гостів свята: неповторний ансамблевий спів «Оберегу», задушевність пісень найближчих сусідів –стінян, вірші Надії Подкопаєвої чудово продекламовані учнями Вилянської школи… Справжньою родзинкою став виступ тріо духових інструментів, а ще пісні у виконанні Олега Стебельського, Людмили Базюк та Тетяни Брацишевської.