Відбулася 39 позачергова сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 10.12.2019 13:44

Позачергова 39 сесія селищної ради 8 скликання зібрала народних обранців 10 грудня в селищному будинку культури. На розгляд депутатів винесено 40 питань порядку денного. Одноголосно внесли зміни до бюджетів Жолоб’янської, Кислицької, Пилипи-Борівської, Рожнятівської, Антонівської, Паланської сільських рад. Надано також дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції селищного стадіону та капітального ремонту Томашпільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Сесією затверджено фінансовий план КНП «Томашпільський центр ПМСД» на 2020 рік, План діяльності Томашпільської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів та Перспективний план роботи Томашпільської ради на 2020 рік. Також депутати внесли зміни до рішення 1 сесії селищної ради 8 скликання №14 «Про затвердження структури апарату селищної ради» (стосується працівників старостатів, що приєдналися до Томашпільської ОТГ), а також до бюджету селищної об’єднаної громади на 2019 рік.