Новорічні гостинці для захистників

Дата: 13.12.2019 15:48

З метою підтримки військовослужбовців військових частин, які беруть участь в операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та у зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят Томашпільська селищна ОТГ звернулася до небайдужих з проханням долучитися до збору гуманітарної допомоги (цукру, яблук, цукерків,печива та інших солодощів, мінеральної та солодкої води).
На заклик відгукнулися селищна рада, Раківська, Яланецька, Томашпільська, Нетребівська, Вилянська школи, Томашпільський селищний центр первинної медико-санітарної допомоги, Томашпільський дитячий садочок «Сонечко», Горишківський, Жолоб’янський, Пилипи-Борівський, Вилянський, Рожнатівський, Пеньківський, Кислицький, Нетребівський  старостати, КП «Томашпільський водоканал», селищна дитячо-юнацька спортивна школа, бібліотека, будинок культури та музична школа.
Зібрані подарунки напередодні свят вирушать на передову, аби подарувати святковий настрій та домашній затишок нашим захистникам.