Новенький шкільний автобус – «миколайчик» для томашпільських школяриків

Дата: 19.12.2019 16:01

НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів -гімназія» - опорна школа Томашпільської об’єднаної територіальної громади. Саме сюди щодня здійснюється підвіз учнів із сусідніх Пеньківки, Олександрівки, Благодатного, Горишківки, Яришівки, а також селища Горишківського, мікрорайонів Білої та ПМК. Кількість школяриків чимала, а тому для підвозу залучаються 4 шкільні та 1 орендований автобус. В новому навчальному році також потрібно буде здійснювати підвіз учнів Жолоб’янського старостату. А тому виникла потреба в придбанні ще одного шкільного автобуса. За словами голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського, завдяки  залишкам освітньої субвенції 2018 року та співфінансуванню з селищного бюджету вдалося придбати шкільний автобус «АТАМАН» на 33 посадочних місця. Загальна вартість автобуса - 1млн 800 тис грн. «Вважаю, новенький шкільний автобус – чудовий «миколайчик» для томашпільських школяриків! А урочиста передача транспортного засобу відбулася саме в день Святого Миколая, під час відкриття селищної ялинки», - резюмував голова об’єднаної територіальної громади.