Нарада селищного голови Валерія Немировського з керівниками структурних підрозділів

Дата: 13.01.2020 11:44

Голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський провів традиційну "понеділкову" нараду з керівниками установ та організацій об’єднаної громади. За інформацією директора селищного центру первинної медико-санітарної допомоги Андрія Щербатого, днями медичний заклад отримав акредитаційний сертифікат про присвоєння йому І категорії. Також підписано договір з Національною службою здоров’я України. Рік 2020-й в освітян розпочався з наради директорів дошкільних закладів та проведенням тендерів. Договір на придбання дров для загально-освітніх шкіл громади підписано. Розпочинаються учнівські олімпіади ІІІ рівня (область), в яких візьмуть участь 5 учнів НВК "Томашпільська ЗОШ І-ІІІ супенів-гімназія" та 1 учень Антонівської школи. Та найбільшу увагу  очільник ОТГ закцентував на протипожежній безпеці всіх закладів та установ громади. Не оминули на нараді і питання відзначення свята Водохреща. Відбудеться воно традиційно 19 січня на Яришівському ставіу, розпочнеться об 11 годині.  На всіх учасників зібрання чекає смачна юшка, пампушки, а на сміливців - крижана купіль.