Дата: 27.02.2020 13:24

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету, що відбулося під керівництвом селищного голови Валерія Немировського, заслухано звіт дільничного офіцера поліції Володимира Сичука про роботу на території ОТГ у 2019 році, директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради Андрія Щербатого про виконання фінансового плану установи за 2019 рік, затверджено плани роботи будинків культури ОТГ та Публічної бібліотеки Томашпільської селищної ради на 2020 рік.

Надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна (від буд. № 88 до буд.№ 120) в с.Ракова. Внесли зміни до рішення про визначення уповноважених осіб селищної ради зі складання адміністративних протоколів за порушення ст. 197-198 КУпАП в сфері реєстрації місця проживання на території старостинських округів. Затверджено рішення опікунської ради щодо доцільності призначення опікуна жителю Томашполя та взято на квартирний позачерговий облік дитину, позбавлену батьківського піклування в с. Яланець. Надано одноразову матеріальну допомогу на лікування жителям Томашполя, Жолобів, Рожнятівки, Яланця, Нетребівки, Пеньківки, Ракови, Горишківки.