Шевченківські дні в Томашпільській ОТГ

Дата: 11.03.2020 08:59

Традиційно з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження та 159-х роковин з дня смерті Великого Кобзаря в Томашпільській територіальній громаді відбулися Шевченківські дні. Селищним головою Валерієм Немировським, заступниками, керівниками установ та працівниками селищної ради  піднесено квіти до підніжжя пам'ятника Великому Кобзарю, який був, є  і назавжди залишиться найголовнішою постаттю у становленні нашої держави.

Прийшли до пам'ятника генію українського народу віддати шану та поклонитись маленькі томашпільчани – вихованці ЗДО «Сонечко». «Заповіт» геніального сина українського народу лунав у виконанні вихованця старшої вікової групи Олексія Чабана.
До Всеукраїнського марафону  дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря», що проходитиме з 9 березня по 26 квітня в честь 180-ї річниці виходу в світ першого видання «Кобзаря» долучилися всі бібліотечні заклади Томашпільської ОТГ. Філії бібліотек Горишківки, Нетребівки, Пилипи-Борівських провели цикл заходів, присвячених вшануванню творчості та  геніальної постаті Тараса Шевченка.