Акція «КВІТУЧЕ МІСТЕЧКО» від народної депутатки Лариси Білозір, спільно з ГО «Життя та розвиток громад»

Дата: 11.03.2020 09:28

Якщо ви небайдужі до життя своєї громади, любите рідне містечко та готові долучитись до його оновлення - запропонуйте схему з формування квітника в центрі вашого населеного пункту та отримайте фінансування від організаторів акції для придбання необхідного посадкового матеріалу (розсади, насіння) та інвентарю для реалізації екоідеї.

Мета акції – зробити наші містечка ще більш квітучими.
•    Хто може стати учасником:
Колективи освітніх закладів, державних установ та організацій, будинків дитячої творчості та закладів культури, громадські організації та ініціативні групи громадян.
Місце проведення акції: Томашпіль - квітник на перехресті кругового руху в центрі селища.
•    Куди надсилати свої ідеї:
Розроблену схему-проєкт з розрахованим кошторисом та із зазначенням оптимальних термінів висадки рослин, подаються на електронну адресу:  rozvitokgromad@gmail.com, до 25 березня 2020 року.
•    При оцінюванні робіт будуть враховуватись:
-    активна участь мешканців громади;
-    креативність ідей;
-    залучення молоді;
-    догляд за квітами протягом сезону.
Переможці будуть визначені організаторами конкурсу спільно з представниками вашої громади.
Творімо красу навколо нас разом!