Щотижнева нарада

Дата: 16.03.2020 16:02

Першим на порядку денному сьогоднішньої виробничої наради було найактуальніше і найбільш хвилююче питання поширення коронавірусу.

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Томашпільської селищної ради Андрій Щербатий проінформував про стан забезпечення захисним одягом медичного персоналу лікарні та про замовлення додаткових захисних респіраторів, костюмів, дезінфікуючих засобів (сухої речовини та спиртових концентрованих розчинів), повідомив про відсутність в Україні швидких тестів на COVID-19 та про те,  що розробляється методика розмежування хворих пацієнтів з ознаками ГРВІ та з ймовірними клінічними ознаками коронавірусу. В лікарняних закладах Томашполя нині налічується три апарати штучної вентиляції легень.
Керівники комунального підприємства та комбінату комунальних послуг, позашкільних освітніх закладів доповіли про хід робіт з благоустрою та про роботу в умовах карантину. Начальник відділу освіти Ігор Ярош довів до відома присутніх нововведення в законодавстві щодо оплати праці освітян та змін в законодавстві у зв’язку з прийняттям Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Селищний голова Валерій Немировський наголосив на необхідності посилення протиепідеміологічних заходів.