Про зміни термінів проведення акції «Серце до серця 2020» у зв’язку з карантинними заходами

Дата: 20.03.2020 14:39

З 1 квітня по 3 травня заплановано проведення 15-ї всеукраїнської  благодійної акції «Серце до серця» з метою збору коштів на кардіореанімаційне медичне обладнання у дитячі лікарні країни.

Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути  загальнодержавної підтримки.
За чотирнадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано обладнання на загальну суму 41 193 282,65 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано 5 494 449,24 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання.
Щороку до акції долучається близько 20 тис. волонтерів по всій країні, проводяться благодійні заходи, ярмарки, концерти, спортивні змагання.
У зв’язку з впровадженням карантинних заходів на території України, з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції повідомляємо, що термін проведення акції продовжено до кінця травня з фіналом 1 червня 2020 року.
Усі благодійні заходи у закладах освіти, культури та інших установах, будуть проведені по закінченню карантинних заходів.
Вся поліграфічна продукція, в тому числі скриньки вважатимуться дійсними до 1 червня, оскільки вона надрукована завчасно.
З 1 квітня акція стартує онлайн.