Засідання виконавчого комітету відбулося в онлайнрежимі

Дата: 24.03.2020 13:12

24 питання порядку денного розглянули члени виконавчого комітету селищної ради на засіданні, що відбулося 24 березня 2020 року.

З метою дотримання карантинних заходів розгляд питань проведено в онлайнрежимі. Про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» на підвідомчій раді території доповіла керуюча справами виконавчого комітету Інна Шклярук. Головний спеціаліст відділу культури селищної ради Інна Карпин проінформувала про заходи з попередження бездоглядності, профілактики правопорушень серед неповнолітніх на території Томашпільської селищної ради. Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2020 року, надали дозвіл на коригування проектно-кошторисної документації об’єкта «Реконструкція гідротехнічної споруди на р. Русава в с. Вила. Виділили одноразову матеріальну допомогу на лікування жителям Томашполя, Рожнятівки, Антонівки, Нетребівки, Ракови, Вапнярок та кошти на придбання засобів захисту для медперсоналу екстреної медичної допомоги.