До уваги Протокол № 7 позачергового засідання Комісії ТЕБ та НС Томашпільської селищної ОТГ

Дата: 25.03.2020 10:15

Зважаючи на численні звернення громадян та приватних підприємців до Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади з метою уникнення дефіциту поставок продуктів харчування до магазинів та колапсу з продажем ветпрепаратів, засобами захисту рослин, корму для тварин та насіння.

На території громади створюється ситуація, при якій люди залишаються без посівного матеріалу, у зв’язку з неможливістю його придбати. Терміни посіву деяких культур уже закінчуються і це загрожує майбутньою продовольчою кризою. Як тільки закінчиться посівна, одразу з’явиться потреба в засобах захисту рослин від шкідників, які можуть знищити посіви. У деяких громадян обробіток власних земель являється єдиним шляхом виживання. Багато людей в селі не має постійного місця роботи і заробітньої плати, присадибне господарство - це те, що забезпечує їх продовольством на весь рік.
За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:
1. Дозволити, за умови виконання карантинних заходів, функціонування у відділеному режимі спеціалізованих насіннєвих магазинів, магазинів автозапчастин та закладів шиномонтажу, автомийок, а саме: не більше двох відвідувачів у приміщенні, поточної дезінфекції приміщення щогодини, тричі на день генеральне прибирання приміщень з використанням дезинфікантів, обов’язкове використання обслуговуючим персоналом масок та рукавичок).
Термін виконання з 25 березня 2020 року до введення обмеження.