Продуктові набори отримала найменш соціально захищена категорія мешканців Рожнятівки, Пеньківки, Ракови.

Дата: 07.04.2020 16:41

Сьогодні працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» продовжили здійснювати доставку продуктових наборів, що надала Національна мережа продуктових магазинів АТБ, до найбільш вразливої категорії мешканців Рожнятівки, Пеньківки, Ракови.

Допомогти працівникам Центру долучилась жителька Томашполя Оксана Загродська. Завдяки її милосердю та небайдужості зібрано кошти на придбання додаткових продуктових наборів. Тож такі необхідні пакунки змогли отримати сьогодні не лише особи, що перебувають на обліку в установі, а й родини з дітьми та всі нужденні, що в часи карантину залишились голодними…
8 квітня автомобіль служби «Соціальне таксі» прямуватиме до Жолобів, Вапнярок, Паланки, Горишківки. Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмила Поперечна закликає всіх жителів об’єднаної громади, хто перебуває у скрутній життєвій ситуації у зв’язку з карантинними заходами та потребує продуктів харчування звертатись до Центру. Контактний телефон: 098-950-21-29, 096-704-96-91.
Людмила Поперечна дякує голові Томашпільської ОТГ Валерію Немировському та благодійникам за сприяння і допомогу у необхідній і важливій справі сьогодення.