До відома жителів громади

Дата: 10.04.2020 08:00

Шановні жителі Томашпільської громади.

Зареєстровано перший випадок захворювання на корона вірусну інфекцію в Томашполі.

Хворий знаходиться вдома на самоізоляції згідно Наказу Міністерства охорони здоров`я №722. Йому роз’яснено правила перебування на самоізоляції, постійно ведеться моніторинг стану пацієнта по телефону сімейним лікарем. Проведено виявлення кола контактних осіб та проводиться спостереження за ними лікарями.

Тому просимо Вас не ігнорувати інформацію про профілактику та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу та з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних.

Скоротіть живе спілкування. Зараз бачити один одного можна завдяки відозв`язку та обмінюватись інформацією телефоном.

Відповідно Протоколу обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введено обмежувальні протиепідемічні заходи під час карантину, зокрема обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (11-12 квітня та 18-20 квітня).

Рекомендуємо утриматися від відвідування храмів, близьких та рідних в ці дні. Благословити Великодні страви можна вдома, спільною молитвою.

Настоятелям релігійних громад – рекомендуємо організувати трансляції з храмів в мережі Інтернет.

Підсумовуючи усе сказане просимо:

• регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом, або ретельно мийте їх милом;
• тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей;
• по можливості, не чіпайте руками очі, ніс та рот;
• дотримуйтесь правил респіраторної гігієни: прикривайте рот або ніс згином ліктя, або серветкою при кашлі та чханні. Використану серветку потрібно одразу ж викинути.

• при підвищенні температури, появі кашлю та утрудненню дихання не відкладайте звернення за медичною допомогою. Зверніться до свого сімейного лікаря чи за номером – 103. Вас проконсультують та направлять, у разі потреби, спецавтомобіль невідкладної допомоги.

Бережіть себе! Будьмо здорові та самовідповідальні!

З повагою та надією на розуміння,

Томашпільський

селищний голова                                                                     Немировський В.Ф.