6 травня в Україні відзначають День піхоти

Дата: 06.05.2020 09:10

Що таке піхота?
Піхота - це втомлені руки, що стискають холодну сталь старенького автомата.
Піхота - це люди, які завжди проклинають погоду, але в дощ, сніг, туман і спеку ідуть і мовчки роблять свою роботу.
Піхота - це окопний бруд на берцях, жорстке дерев’яне ліжко в бліндажі і літри кави, випитої уночі перед чергуванням.

Піхота - це наспіх обладнаний спостережник, ворог, який дивиться на тебе через приціл свого кулемету і тисячі життів за твоєю спиною.
Бути піхотинцем нелегко. Але достойно.
Це саме ти підпираєш своїм плечем цей хиткий механізм миру і продовжуєш крокувати вперед - назустріч небезпеці і невідомості, у постійних намаганнях вибороти для країни те, що їй по праву належить!
6 травня в Україні відзначають День піхоти, свято встановлене указом президента України від 19 квітня 2019 року з «метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій».