Вітали з Днем Перемоги

Дата: 09.05.2020 17:30

75 років минає, як титанічною працею, потом і кров’ю наші співвітчизники здобули таку омріяну і бажану Перемогу над нацизмом, пам’ять про те, якою ціною вона здобувалася, не згасне ніколи. Сьогодні залишилось мало тих, хто виборював для нас тоді майбутнє...

Привітати з Великим Днем Перемоги до томашпільчанина, одного з нечисленної нині когорти переможців, учасника бойових дій та інваліда війни І групи  –Дімітрова Тимофія Онисимовича завітали координатори спецфонду "СтопВірус" (створеного за ініціативи Володимира Гройсмана) Ігор Шаповал та Валерій Немировський – голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади.
З нагоди свята та за важку самовіддану працю, що привела до Великої народної Перемоги над ворогом, гості  вітали Тимофія Онисимовича квітами, словами вдячності та побажань добра, здоров’я, довголіття та грошовими винагородами.

Вшанували подвиг загиблих воїнів у війні, поклавши квіти до підніжжя Меморіалу Слави.
Цими травневими днями, традиційно вже, поздоровила зі святом ветеранів Томашпільщини народний депутат України Лариса Білозір.
Нехай ще довго ми маємо можливість вітати наших героїв з великим днем – Днем Перемоги! Зі святом!