Хай добром нагріте серце вік не охолоне!

Дата: 14.05.2020 15:07

У нинішній непростий час, коли лютує підступний короно вірус, коли тривалий карантин обмежив нормальний хід нашого життя, зачинивши чи не кожного в домівці, ізолювавши від суспільства особливо старших людей, нелегко зберегти в душі і серці людяність, доброту і взагалі не озлобитися на весь світ.

Тому такими приємними стали для нас, людей поважного віку, вияви поваги, уваги і шани, якими відзначив нас селищний голова Валерій Немировський у ці травневі дні – дні вшанування пам’яті героїв – переможців у Другій світовій війні. Він та працівники селищної ради навідалися до багатьох із нас, привітали з Днем Перемоги, вручивши грошові винагороди. А селищний голова разом з представником громадського фонду «СтопВірус», заснованого колишнім Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом,  директором ДП «Облавтодор» Ігорем Шаповалом вручили продуктові набори як матеріальну підтримку малозабезпеченим, солдатським вдовам, багатодітним родинам.
   Спасибі велике вам, шановні, за все те добре, що робите для людей. Хай Бог вам допомагає у ваших благородних справах, дарує свою милість та оберігає від всіляких бід!

З повагою Ольга Задвірна, пенсіонерка  смт. Томашпіль.