Лист вдячності

Дата: 14.05.2020 15:37

Щиру вдячність висловлюємо селищному голові Валерію Немировському  і всім службам Томашпільської селищної ради, які були і є задіяними у підтриманні чистоти і адміністративного порядку на час карантину.

У цей складний час ви професійно підтримували норми адміністративно-санітарного  порядку нашого Томашполя, що додало нам впевненості, що ситуація під належним контролем. І те, що хворих  вірусом COVID-19 мінімальна кількість, враховуючи число населення даного селища, є й ваша заслуга.
За збігом обставин я, жителька російського міста Таганрога, змушена була залишатись у вашому містечку на період карантину. Ще влітку минулого року я була вражена, наскільки чисте і квітуче ваше містечко. Хочеться надіятися, що і в майбутньому воно не втратить своєї краси та привабливості.
Ваше бажання перетворювати Томашпіль на квітучий сад говорить про те, що задум Бога відновити Рай по всій землі поступово починає здійснюватися.
Дуже втішає, що Ваша праця не є марною, тому що у Слові Бога (Біблії) є запевнення того, що: «Він (Бог) міцно поставив землю на основах її, повік віків вона не буде зрушена з місця». (Псалом 104:5)
Хочеться надіятись, що наслідки сьогоднішньої епідемії залишаться у минулому і жоден житель Землі не скаже: «Я хворий…»
Здоров’я вам усім і успіхів у нелегкій роботі для блага людей.
Більш детально з цією інформацією Ви зможете ознайомитися на сайті gw.org.

З повагою до Вас Адоніна Любов Олексіївна з  подругою Іриною.