Перемога зразкового ансамблю танцю «Шарм» в Міжнародному фестивалі «Парад зірок- 2020».

Дата: 26.05.2020 09:59

Протягом квітня – травня 2020 року вихованці зразкового ансамблю танцю «Шарм» Томашпільського Будинку дитячої творчості ( керівник Мирослава Олійник) взяли участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі - конкурсі «ZIRKA» - «Парад зірок - 2020» у місті Краків, Польща.

Це був творчий інтернет-конкурс, який проводився з метою розвитку і зміцнення культурних зв'язків між різними країнами, активізації культурного обміну, підтримка талановитих виконавців та виявлення нових талантів. Колектив представив дві групи і солістку Марію Олійник. На розгляд журі були представлені танцювальні композиції: «Смаколики», «Невгамовні пінгвенята» - група дітей віком 7-9 років; «Ангели», «Вільний птах» - старша вікова категорія; Марія Олійник – танці «Голубка», «Боротьба внутрішнього Я» - середня вікова категорія. Конкурс був цікавий і насичений. Перший відбірковий, коли журі переглядали надіслані відео танців та вирішували , чи бере далі колектив участь у конкурсі. Другий етап – повноцінний конкурс, який оцінювали компетентні члени журі із України:
-  Яна Радостєва - заслужений діяч мистецтв України, директор творчої студії "Radosteva Studio", керівник школи Наталії Могилевської, член журі міжнародних фестивалів в Україні і Болгарії, учасниця телепроектів;
- Оксана Воробйова - викладач вищої категорії з народно-сценічного танцю Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. Головний балетмейстер Дніпропетровського державного цирку;
-   Анна Калиновська - викладач-методист вищої категорії, режисер-постановник. Завідувач відділенням естрадно-циркових дисциплін Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Голова предметно-цирковий комісіі естрадно-циркових дисциплін, голова художньої ради КЗ "Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв "ДОР".
За рішенням профільного журі колектив удостоївся честі взяти участь у третьому етапі конкурсу- фестивалю, який проходив у Кракові. Оцінювало юних танцівників професійне журі із шести країн світу:
- Анна Красовська (США) - хореограф-постановник. Викладач з сучасної хореографії. В минулому - головний хореограф Дніпропетровського державного цирку, викладач хореографії в Ізраїлі. Зараз працює у відомих студіях Нью Йорку, США;
- Валентина Шнітке (Германія) - педагог вищої категорії, психолог, сертифікований арт-терапевт, автор і керівник міжнародного проекту "Софія-шлях до мудрості і самопізнання", керівник Міжнародної школи мудрості «Софія»;
- Расим Алієв (Австрія) - закінчив Азербайджанську державну консерваторію з класу тромбон. Працював в духовому оркестрі в Польщі, симфонічному оркестрі філармонії Азербайджану, в театрі опери та балету міста Баку. Викладав в дитячих музшколах і музичному училищі міста Баку, зараз викладає та працює у місті Відень, Австрія;
- Якуб Сурувка (Польща) - музикант, оранжувальник, композитор, переможець міжнародних конкурсів, м. Краків, Польща;
- Міла Пендичева (Болгарія) - Голова асоціації "Обзор Арт" і фестивальної Фондації "Морско Конче", автор безлічі міжнародних проектів, творчих та освітніх міжнародних програм для молоді, експерт особистого розвитку, м. Плевен, Болгарія;
- Вячеслав Сікора (Білорусь) - білоруський кінорежисер, актор театру і кіно, художник, втілює свої театральні ідеї з новим баченням п'єс світової драматургії, м. Мінськ, Білорусь.
За рішенням Міжнародного журі ансамбль танцю «Шарм» здобув такі призові місця: Олійник Марія, середня дитяча вікова категорія – 1 місце, старша дитяча вікова категорія - 1 місце і молодша дитяча вікова категорія – 2 місце.
Ми дуже радіємо гарним результатам наших танцюристів та бажаємо їм нових творчих злетів та перемог!