Дякуємо за підтримку правоохоронців

Дата: 03.06.2020 13:43

Нещодавно з метою забезпечення дотримання норм і правил, пов’язаних з карантином через поширення COVID-19, громадська організація  «Життя та розвиток громад» надала допомогу на придбання 200 л пального, аби поліцейські Томашпільського відділення поліції мали змогу вчасно і в повній мірі виконувати свої службові обов’язки.

Селищний голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський та  начальник Томашпільського відділення поліції Могилів–Подільського відділу поліції ГУНП у  Вінницькій області Євген Крамар щиро дякують народному депутату України Ларисі Білозір та голові ГО «Життя та розвиток громад» Валентині Сутиці за постійну увагу до  звернень щодо підтримки Томашпільського відділення поліції.
 «Ми не маємо права забувати про тих, хто охороняє громадський порядок, забезпечує законність наших прав і повинні спільно долучатись до підтримки і допомоги їм у непростих сьогоднішніх реаліях», - зауважив Валерій Немировський.