21 червня – День медичного працівника

Дата: 21.06.2020 09:20

Шановні медичні працівники, ветерани медичної служби об’єднаної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашо- го професійного свята. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У щоденному служінні ви часто не маєте права на спокійний відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Вдень чи вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому. Сьогодні, коли незнаний раніше та невидимий і підступний для всього світу коронавірус змусив вас бути на передовій боротьби за людське життя, ми ще раз оцінили ваш високий подвиг: вірність обраній професії. Прийміть сердечну подяку за віддану пра- цю, безмежне милосердя, професійність та лі- карську честь. Нехай ваші знання і вміння й надалі рятують людські життя, а зусилля ви- нагороджуються достойною оплатою, повагою і вдячністю спільства. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та опти- мізм будуть вірними супутниками на все життя!

З повагою Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ,  голова Томашпільської селищної ОТГ,                                                                             в.о. старост сіл ОТГ