Поліціянтів привітали з професійним святом

Дата: 03.07.2020 15:06
Кількість переглядів: 1999

Напередодні Дня Національної поліції в Україні аби привітати їх з нагоди професійного свята до співробітників Томашпільського відділення поліції Могилів-Подільського відділу Головного управління національної поліції у Вінницькій області, завітали голова селищної об’єднаної територіальної громади Валерій Немировський, керівництво району, окремі сільські голови.

За сумлінне і відповідальне відношення до виконання своїх службових обов’язків, самовіддані зусилля справі в боротьбі зі злочинністю, захистом прав і свобод людини, її честі та гідності селищним головою чималу когорту працівників місцевого відділення поліції нагороджено почесними грамотами та грошовими винагородами. Щирі вітання та найкращі побажання адресував Валерій Немировський всім поліціянтам, подякував їм за професіоналізм у виконанні обов’язків, вірність присязі та відданість справі служіння Батьківщині.
В свою чергу начальник Томашпільського відділення Євген Крамар адресував слова вдячності гостям за вітання та поздоровив колектив працівників поліції зі святом, зазначивши, що, не зважаючи на небезпечну і важку працю, вони завжди стоять на варті, охороняючи життя і безпеку громадян, справно несуть  службу, забезпечуючи принципи законності і порядку в громаді.