Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Затверджено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Вапнярки, Паланка, Касянівка

Дата: 14.07.2020 15:57

Рішення 47 позачергової сесії 8 скликання "Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Вапнярки".

Рішення 47 позачергової сесії 8 скликання "Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Паланка".

Рішення 47 позачергової сесії 8 скликання "Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Касянівка".