Дата: 30.07.2020 16:09

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Перед його початком селищний голова Валерій Немировський подякував та від імені Вінницької облдержадміністрації та обласної ради вручив присутнім в.о. старостам Почесні грамоти за активну громадянську позицію, постійну волонтерську підтримку та участь в безстроковій акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України».

Члени виконавчого комітету розглянули ряд важливих питань порядку денного, що стосуються соціально-економічного життя громади. Про стан та заходи з додержання законодавства з питань землекористування на території Томашпільської селищної ОТГ інформував начальник відділу соціально-економічного розвитку, ЖКГ та земельних відносин Павло Кушнір. Визначили члени виконкому місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Взято на квартирний облік /позачерговий/ при виконавчому комітеті дитину позбавлену батьківського піклування з с. Пилипи-Борівські. Одноразову матеріальну допомогу на лікування отримають жителі Томашполя, Рожнятівки, Горишківки, Яланця, Пилипів-Борівських, Нетребівки.