З 29-ю річницею Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 08:00

Протягом творення своєї історії наша держава не раз виборювала право на свободу і незалежність. Україна й сьогодні відстоює це право, право на власну думку та мирне життя. Всі ці випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до  її незалежності.

24 серпня – дата, що втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. День Незалежності в наших серцях - символ самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми маємо розуміти, що ми – творці свого майбутнього."Завтра" залежить лише від нас!
Шановні мешканці Томашпільської об’єднаної територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди 29-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави! Міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів вам у всіх справах та починаннях! Нехай в серцях завжди палає вогник надії, що надихає  на нові звершення в ім’я блага незалежної демократичної України! Зі святом вас! Слава Україні! Героям слава!

Валерій Немировський,

голова Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади