«Чиста» енергія для Вашої родини»

Дата: 07.09.2020 09:31

З метою формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, розвитку та використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України інформує населення про переваги використання відновлюваних джерел енергії для забезпечення потреб домогосподарств в електроенергії, опаленні чи гарячому водопостачанні. Для чого проводить роз’яснювальну кампанію «Чиста» енергія для Вашої родини».

Відеоролик «Чиста» енергія для Вашої родини»  та інформаційні брошури «Електроенергія – енергія сонця для Вашої родини», «Тепло з енергії сонця для домогосподарств», «Тепло з біопалива для Вашої родини та громади», «Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини» та «Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини» можна переглянути на сайті Держенергоефективності:  https://saee.gov.ua/uk/pressroom/3456 .