Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2014 16:06

Сьогодні о 10.00 год. відбулися заходи присвяченні Дню захисту дітей. Святкування розпочалося з центральної площі, де впевненими кроками крокували вихованці дитячого садочка "Сонечко" . Дітки сформували святкову колону, розділившись за групами: "Козачата","Веселі бджілки", "Капітошки", "Веселка", "Веселі морячки", "Диво-метелики", "Дзвіночки", "Грайливі ведмежата", "Янголята", продовження свята відбулося в районному будинку культури, куди дітвора дружно вирушила по закінченню "Параду дошкільнят" .

Всіх діток ,їх вихователів, батьків та гостей привітали голова державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Лариса Нароган, щиро зичили кожній дитині світлого щастя, радості, міцного здоров’я, гарного настрою та мирного неба. Подяками районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено колективи дитячого садочка «Сонечко» та районного будинку дитячої творчості.
Дітвора, своїми танцями та піснями, порадувала як дітей, так і дорослих, подарувавши незабутній хороший настрій. Свято закінчилось врученням учасникам святкувань солодких подарунків та розвагами на дитячих батутах.

Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"